ITAM-SYSTEM
41-800 Zabrze
ul. Roosevelta 118
tel. +48 32 276-30-56
fax +48 32 275-70-97
e-mail: office@itam-system.com

Untitled Document
HOME > NOTA PRAWNA

Firma ITAM-SYSTEM informuje, iż rozpoczęcie korzystania z serwisu internetowego znajdującego się pod adresem internetowym www.itam-system.com jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przedstawione tutaj warunki, bez możliwości zgłaszania jakichkolwiek zastrzeżeń co do zawartych treści. Jeśli z jakiegoś powodu nie akceptują Państwo poniższych warunków, nie jesteście Państwo uprawnieni do korzystania z niniejszego serwisu.

ITAM-SYSTEM z siedzibą w Zabrzu przy ul. Roosevelta 118, ma prawo do jednostronnego dokonywania zmian i modyfikacji treści niniejszej noty, zaś Państwo, jako użytkownicy serwisu internetowego obowiązani jesteście do sprawdzania wprowadzonych w treści noty zmian. Korzystanie przez Państwa z serwisu internetowego www.itam-system.com po wprowadzeniu zmian w treści noty oznacza automatycznie jej akceptację.

Materiały zawarte w niniejszym serwisie objęte są ochroną praw autorskich, które to przysługują niepodzielnie firmie ITAM-SYSTEM, z wyjątkiem tych, które są odrębnie oznaczone. Jakiekolwiek powielanie, czyli drukowanie, kopiowanie i inne wykorzystanie mogą odbywać się jedynie i wyłącznie w celach niekomercyjnych i wyłącznie dla własnego użytku.

Wszystkie nazwy handlowe umieszczone w niniejszym serwisie stanowią zarejestrowane znaki towarowe i jakiekolwiek ich wykorzystywanie odbywać się może jedynie za zgodą ich właścicieli.

Informacje zamieszczone w serwisie internetowym www.itam-system.com nie stanowią oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów czy usług, a zamieszczone informacje mogą być zmienione bez uprzedzenia w dowolnym czasie.

Przesyłając do ITAM-SYSTEM materiały (w tym utwory w rozumieniu przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych), np. za pomocą poczty elektronicznej lub poprzez skrypty zamieszczone na stronach internetowych serwisu www.itam-system.com, potwierdzają Państwo, że materiał nie będzie zawierał jakichkolwiek treści niezgodnych z prawem oraz nie będzie zainfekowany wirusem.

Firma ITAM-SYSTEM informuje, że serwisy internetowe, do których odnośniki znajdują się w niniejszym serwisie, o ile nie zawierają takiej informacji, nie zostały przygotowane przez ITAM-SYSTEM. W związku z tym nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za informacje, opinie i materiały tam zawarte.